Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gold,zmiana nicku,niesprawiedliwość v2


Marcuśny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kiedyś już pisałem temat

http://www.mpcforum.pl/topic/648077-pytanie-goldzmiany-nickuniesprawiedliwosc/

Miało się już to nie powtórzyć

tzhk.jpg

 

I co wy żarty sobie z nas robicie?

do rzeczy

Rockets poprosił niby o bana

http://www.mpcforum.pl/topic/741992-rockets/

Jednak zamiast bana zmienili mu nick na Devil=) do tego jeszcze w ACP.

po czym dostał kida w zmianach nazw nic nie ma wiec myślę że to acp

lojd.jpg

Teraz znów mu dali nick stary czyli Rockets

Tutaj macie dowód że Devil=) to Rockets

Post który napisał jako jeszcze Devil

rpvv.jpg

Teraz po zmienię widnieje jako Rockets

ale cytowanie

svhz.jpg

 

I ja się pytam czy to jakiś żarty? zmieniacie nicki na prawo i lewo,kłamiecie że został zbanowany.

Czyli słowa M@nka były tak naprawdę nic nie warte?

Ktoś musi zapierdalać na konkursach żeby wygrać golda i zmieniać nick a inni dostają to za free bo napiszą pw?

Piszę to dlatego bo jako user oczekuje wyjaśnień

Bo to jest jedna wielka niesprawiedliwość,nic od posta manka sie nie zmieniło.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rockets miał konta łączone :-) Devil =) i Rockets mu połączyli dlatego ma stary nick.

Nawet jeśli to administracja sobie żarty z nas robi.

łączenie konta gratulacje

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Nawet jeśli to administracja sobie żarty z nas robi.

łączenie konta gratulacje

No to już nie nasza sprawa, należy ich pytać dlaczego połączyli mimo że prosił o perma.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Hmm, też założe 2 konto z nowym nickiem i niech mi je połączą. Dafuq.

Z 2 strony, napewno były jakieś powody, dla których tak połączono konta.

Opublikowano

Nic nie dostał. Jego konta zostały połączone i wszystkie dane przeniosły się na połączone konto. Golda miał dużo, dużo wcześniej, a nick zmieniał jednorazowo.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

to po co mu laczyliscie konto jak ma na to bana ?

w chuja z nami lecicie?

polaczcie mi konto z damcio236 , bede miec 3k postow , bo chce , wkoncu jestem uzytkownikioem forum

­

Opublikowano

Nic nie dostał. Jego konta zostały połączone i wszystkie dane przeniosły się na połączone konto. Golda miał dużo, dużo wcześniej, a nick zmieniał jednorazowo.

Mam rozumieć że jest możliwość połączenia swojego starego konta z aktualnym ? jak tak to proszę o odpowiedź i już pisze PW :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

To mi połączcie z Gamusem, będę miał 13k+ postów...

 

Na poważnie, na tym forum źle się dzieje, są równi i równiejsi, "niektórzy" robią masę rzeczy za naszymi plecami.

Game Over

Opublikowano

Ja nie płacze. Po prostu wkurwia mnie, gdy ludzie są dzieleni na "równych" i "równiejszych". Nie fair że niektórzy mogą coś mieć bo się z kimś kumplują, a ktoś kto ciężko pracuje żyje jak za przeproszeniem dupa.

Game Over

Opublikowano

Chyba w chuja lecicie:

http://www.mpcforum.pl/topic/730331-kidmodmetin2-rockets/

ta a później na devil=) dostał kida teraz łączenie kont zle się dzieje

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jeżeli to zrobił jeden z administratorów to musiał mieć swoje powody.

Zamiast narzekać na niesprawiedliwość postarajcie się aby Wasze zachowanie było na tyle dobre, by nie trzeba było ingerować w Wasze konta.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Otwieram

proszę nie zamykać

jako użytkownicy mamy chyba jakieś prawa i proszę o wyjaśnienie a nie zbywanie.

 

Bo prawda jest takie że od czasu kiedy kierzek dostał admina na forum zaczęło się

pierdolić chce zniszczyć to na co forum pracowało 6lat.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Admin to Admin. Może zrobić co chce. W tej sytuacji to kierzek połączył konta i miał do tego prawo.

Nikt z Administracji nie musi Wam się tłumaczyć o tym co robi.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

No z tego co się orientuję na tym forum sprawiedliwości nie ma (w pewnym sensie). Ale mi tam nie jest zle więc siedzę cicho.

 

P.S

 

Jak admin rzekł to tak być musi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...